Agata Duda ma dobre relacje z pewną polską znaną aktorką. Jest lub będzie z tego przyjaźń?. facebook.com/agnieszka.perepeczkoŹródło: facebook.com/agnieszka.perepeczko
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Grudnia 2019

Gwiazda dawnych lat w dobrych relacjach z pierwszą damą. Wiedzieliście, że się lubią?

Agata Duda zna się i lubi z polską znaną aktorką - Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Wygląda na to, że kobiety są w dobrych relacjach, a może nawet jest lub będzie z tego wielka przyjaźń? Agnieszka Fitkau-Perepeczko w wakacje przyleciała do Polski i została w ojczyźnie na dłużej. Podczas pobytu spotkała się z pierwszą damą. To, co od niej usłyszała bardzo pozytywnie ją zaskoczyło.

Agnieszka Perepeczko zawsze w czerwcu przylatywała z Australii do Warszawy i przebywała tu przez kilka miesięcy, głównie tych letnich, a wraz z nadejściem jesieni, wylatywała z powrotem. Tym razem jednak postanowiła zatrzymać się w Polsce na dłużej. I nie jest to czas stracony, pani Agnieszka bierze bowiem czynny udział w różnych wydarzeniach, uroczystościach i wernisażach, gdzie spotyka się z różnymi osobistościami, a ostatnio miała nawet okazję spotkać się z pierwszą damą - Agatą Dudą.

- Tak dobrze bawię się w Polsce, mam tyle zaproszeń na spotkania, że nie mam serca wracać. Mam też zaproszenia na święta i sylwestra. Kocham moją ojczyznę i przyjaciół, czuję się tu szczęśliwa - mówi pani Agnieszka.

Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego rokuNikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego rokuCzytaj dalej

Agata Duda i Agnieszka Fitkau-Perepeczko - już jest lub będzie z tego przyjaźń?

Niedawno aktorka skorzystała z jednego z wielu zaproszeń i spotkała się z Agatą Dudą. Obie panie malowały obrazy dla fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko". Jak się okazuje, kobiety mają ze sobą bardzo dobre stosunki.

- Porozmawiałyśmy sobie serdecznie, byłam mile zaskoczona, że Pierwsza Dama czyta wywiady ze mną i wie, co dzieje się w moim życiu - mówi Agnieszka Perepeczko w "Życiu na gorąco".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu

3. Co z PiS po odejściu Kaczyńskiego? Bliski współpracownik ujawnia

4. Monika Jaruzelska pierwszy raz tak szczerze o swoim dzieciństwie i pochodzeniu. Nie bała się pytań hejterów

5. Prawie każdy robi świąteczne ciasteczka źle. Magda Gessler zdradziła, jak uczynić je naprawdę kruchymi

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News