Agata Duda została jedną z bohaterek opublikowanego przez prezydenta materiału. YouTube / Andrzej DudaŹródło: YouTube / Andrzej Duda
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Sierpnia 2020

Rozpoznajecie tę parę zakochanych? Bardzo się zmienili, zdjęcia po latach trafiły do sieci

Agata Duda została jedną z bohaterek materiału opublikowanego przez Andrzeja Dudę z okazji Dnia Matki 26 maja 2020 roku. Obok zdjęć z młodości ubiegającego się o reelekcję prezydenta ujrzeliśmy także fotografie z początków znajomości prezydenckiej pary. "Zrozumiałem, jak wspaniałą jest osobą, ile z siebie potrafi dać także i innym", słyszymy na nagraniu.

– Mimo tego, że to tata teoretycznie poświęcał mi więcej czasu, mama była zawsze taką moją ostoją – zapewnia Andrzej Duda w opublikowanym w serwisie YouTube materiale wideo. – W trudnych chwilach wiedziałem zawsze, że będę miał w mojej mamie oparcie i zawsze to oparcie w mojej mamie było. Moja mama jest też osobą niezwykle wierzącą, ona ma sama w sobie takie ogromne oparcie duchowe w wierze, przez to pewnie jest tak bardzo mocna – dodaje prezydent.

Duda zapewniał, że choć jego mama jest maleńka ciałem, jest ona również osobą wielką duchem. Całość okraszono fotografiami z dziecięcych lat polityka.

Służby ratownicze nie wyrabiają, dantejskie sceny. Żywioł uderzył z niespodziewaną mocąSłużby ratownicze nie wyrabiają, dantejskie sceny. Żywioł uderzył z niespodziewaną mocąCzytaj dalej

Agata Duda w młodości

W materiale Duda wspomniał również swoją małżonkę. – Oczywiście dziś mam swoją rodzinę, mam swoją wspaniałą żonę i Kingę – przekazał prezydent, zapewniając, że wszyscy są niezwykle kochającą się rodziną.

Danuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomocDanuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomocCzytaj dalej

Andrzej Duda wspomniał, że pierwsza dama uwielbia dzieci, a kontakt z nimi jest w jego opinii najważniejszy w pełnionej przez nią funkcji. – Zrozumiałem, jak wspaniałą jest osobą, ile z siebie potrafi dać także i innym, nie tylko mnie, nie tylko Kindze, bo dla nas była zawsze – dodał kandydat Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Morawiecki o nowym podatku: opłata dla naszego zdrowia

Na zakończenie prezydent złożył najlepsze życzenia wszystkim polskim mamom. Wcześniej otrzymaliśmy jednak niepublikowane dotychczas zdjęcia z czasów młodości prezydenckiej pary.

Andrzej i Agata Duda w młodości

Na fotografiach szczególną uwagę przykuwa Agata Duda, łudząco niemal podobna do wchodzącej dziś w dorosłe życie córki.

Andrzej i Agata Duda w młodości

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapadła ważna decyzja, Kościół wprowadza zmiany. Wierni będą musieli się przyzwyczaić
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zaczęło się, Polsat donosi o fatalnej sytuacji. Żywioł niemal zdewastował duże miasto