Agata Duda Kinga Duda Andrzej Duda. Twitter/Maja MarzecŹródło: Twitter/Maja Marzec
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Lipca 2020

Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół

Agata Duda na przestrzeni lat zmienia się nie do poznania. Media społecznościowe obiegła dawna fotografia pierwszej damy oraz jej męża, Andrzeja Dudy. Zarówno para prezydencka, jak i Kinga Duda od II tury wyborów prezydenckich są uważnie obserwowane przez opinię publiczną.

Agata Duda, choć rzadko wypowiada się w mediach, budzi w naszym społeczeństwie niemałe kontrowersje. Nieustannie oskarża się ją o bycie "niemą pierwszą damą". Sama żona Andrzeja Dudy wskazuje, że jest aktywna społecznie, jednak jej działania odbywają się poza blaskiem fleszy. Podczas ostatniego wiecu wyborczego Andrzeja Dudy skrytykowała postawę dziennikarzy, którzy w jej opinii, "nie szanują jej wyboru".

ZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plusZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plusCzytaj dalej

Agata Duda i Andrzej Duda zmienili się nie do poznania

- Mam taki apel, ponieważ tutaj jest bardzo dużo mediów. Myślę, że to jest ten moment, kiedy należy powiedzieć, dlaczego tak jak państwo twierdzili się nie wypowiadałam. Uchylę rąbka tajemnicy. Drogie media, drodzy dziennikarze. Mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się. Zapomnieliście tylko powiedzieć, że nie wypowiadam się do mediów. Przez ostatnie 5 lat rozmawiałam z rodakami na każdym ze spotkań - deklarowała Agata Duda na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. 

Zrobiłeś już plany na weekend? Wszystko może zostać zrujnowane, prognozy nie są sprzyjająceZrobiłeś już plany na weekend? Wszystko może zostać zrujnowane, prognozy nie są sprzyjająceCzytaj dalej

Stale rosnąca pozycja pary prezydenckiej w naszym społeczeństwie, zaskakuje. Co raz więcej osób było przekonanych nadchodzącego zwycięstwa Rafała Trzaskowskiego. Wbrew pozorom jednak, to nie Agata Duda jest najlepiej ocenianą pierwszą damą w historii III RP. Z badania wykonanego na zlecenie portalu O2.pl wynika, że w tej kategorii, pierwsze miejsce na podium nieustannie zajmuje Jolanta Kwaśniewska. Sondaż z maja jasno potwierdza, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego budzi największą sympatię opinii publicznej. Aż 48.1 % respondentów uznało, że to właśnie ona była najbardziej aktywna przez 10 lat kadencji polityka SLD. Kornhauser-Duda zajęła w sondażu drugie miejsce z 20.6% wskazań.

Ostatnie wystąpienie Agaty Dudy wzbudziło wiele spekulacji. Niewykluczone, że po reelekcji kandydata Zjednoczonej Prawicy, pierwsza dama będzie o wiele częściej występować przed kamerami. Przypomnijmy, że podczas samych działań kampanijnych ani ona, ani jej córka, Kinga Duda nie komentowały bieżących wydarzeń społeczno-politycznych, a mimo to skupiają uwagę największych, ogólnopolskich mediów. Córka pary prezydenckiej również postanowiła wygłosić przemówienie po ogłoszeniu wstępnych wyników Exit Poll.

- Apeluję do państwa, aby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ, niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, którego kandydata popieramy i kogo kochamy wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści. Szanujmy się - apelowała Kinga Duda do zgromadzonych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Usterkę zawieszenia naprawił w absolutnie niespotykany sposób. Inspektorzy aż musieli zrobić zdjęcie
 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje natomiast, że przedsiębiorcy interpretujący niejasne przesłanki na swoją korzyść, nie powinni czuć się zagrożeni kontrolą. Eksperci są zgodni, że obawy powinni mieć natomiast wszyscy, którzy celowo wprowadzili ZUS w błąd, w celu wyłudzenia świadczeń.

Budzące wiele emocji deklaracje osób z najbliższego otoczenia Andrzeja Dudy wzbudziły niemałe zainteresowanie opinii publicznej. W ostatnim czasie media społecznościowe obiegły zaskakujące fotografie. Widzimy na nich obecną parę prezydencka w okresie beztroskiej młodości. Trudno uwierzyć, że na przestrzeni lat najważniejsze osoby w naszym państwie przeszły tak wielką przemianę. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości nie kryją zachwytu. Podkreślają, że zarówno Agata, jak i Andrzej Duda charakteryzowali się niespotykaną urodą. 

Agata Duda

Agata Duda

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  5. Niepokojące wieści z południa Polski. Grał na weselu. Miał koronawirusa. Sytuacja jest poważna
  6. Stało się. Chiny przekazały zatrważającą wiadomość. Światowe mocarstwa przecierają oczy ze zdumienia
  7. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków

Źródło: [Twitter/Maja Marzec/Agata]