Agata Duda wywołana przez Jarosława Kaczyńskiego. commons.wikimedia.org
Źródło: commons.wikimedia.org
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 15 Lutego 2020

Agata Duda została niespodziewanie wywołana na oczach tłumu. Jedna rzecz zwraca szczególną uwagę

Agata Duda jest, rzecz jasna, obecna na trwającej właśnie konwencji Prawa i Sprawiedliwości, którą swoją kampanię w sposób oficjalny rozpocznie urzędujący prezydent Andrzej Duda. Pierwsza dama została nieoczekiwanie wywołana przez obwieszczającego oficjalną decyzję partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego.

Trwa warszawska konwencja Prawa i Sprawiedliwości, która rozpoczęła się od wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego, w oficjalny sposób potwierdzającego wybór Andrzeja Dudy na kandydata PiS w nadchodzących wyborach.

Podczas swojego wystąpienia prezes Prawa i Sprawiedliwości niespodziewanie zwrócił uwagę na przebywającą na trybunach Agatę Dudę.

TVP bije rekordy żenady. ,,WiadomościTVP bije rekordy żenady. ,,Wiadomości" o Lichockiej, odwrócili kota ogonemCzytaj dalej

Agata Duda przebywa wśród rodziców prezydenta

Prezes zaznaczył, że Andrzej Duda z pewnością nie jest karierowiczem, który zabiegał o zaszczyty. Kaczyński wskazał, że Duda "szedł prostą drogą".

– Kiedy dorastał, był w harcerstwie, kończył studia, pracował na uczelni, podejmował także inne prace. Wcześnie się ożenił z obecną tutaj panią Agatą Dudą – powiedział Jarosław Kaczyński. Wspomnienie pierwszej damy wywołało oklaski publiczności.

Kamery uchwyciły, że Agata Duda przebywa na konwencji wraz z córką, Kingą Dudą, oraz teściami, rodzicami prezydenta. Na próżno było jednak szukać śladów rodziców samej pierwszej damy.

Prezes dodał, że Duda jest kandydatem marzeń dla Prawa i Sprawiedliwości, a "jego poparcie jest oczywiste". Wśród zalet Andrzeja Dudy po raz kolejny wymienił jego żonę.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie na złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Koronawirus na nowym kontynencie. Zaatakował w turystycznym raju, uwielbianym przez Polaków

3. 15-latka upuściła telefon do wanny. Stwierdzono zgon

4. Rząd zapewnił jednej z grup zawodowych prezent na walentynki. Wydał 300 mln zł

5. Zakochana w Andrzeju Dudzie fanka nie odpuszcza. Teraz publikuje wiadomości

6. Szczegóły z życia Marty Kaczyńskiej były długo utajnione. Nikt o nich nie wiedział w latach prezydentury jej ojca