Agata Duda doczekała się odpowiedzi dziennikarza "Wyborczej".. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Lipca 2020

Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób

Agata Duda zabrała głos na wczorajszym wiecu kandydata związanego z Prawem i Sprawiedliwością. Podczas wystąpienia w dosadny sposób odniosła się m.in. do działań dziennikarzy, w szczególności zaś reportera "Gazety Wyborczej". Na odpowiedź Pawła Wrońskiego nie przyszło nam długo czekać.

– Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście, że się nie wypowiadam. Zapomnieliście dodać, że nie wypowiadam się dla mediów. Przez pięć lat rozmawiałam z Polakami, z naszymi rodakami, na każdym ze spotkań – usłyszeliśmy wczoraj z ust pierwszej damy w trakcie transmisji ze sztabu Andrzeja Dudy odbywającej się po ogłoszeniu sondażowych wyników głosowania.

Różnica między Dudą i Trzaskowskim wciąż się powiększa. Wreszcie poznaliśmy wyniki late pollRóżnica między Dudą i Trzaskowskim wciąż się powiększa. Wreszcie poznaliśmy wyniki late pollCzytaj dalej

Agata Duda: "Pan nie doczeka się ze mną wywiadu"

Nie zabrakło również nawiązania do niespecjalnie przychylnej rządowi "Gazety Wyborczej". – Panie redaktorze Pawle Wroński – rozpoczęła Agata Duda – przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Szykują się protesty wyborcze. Wiadomo, kiedy spłyną pierwsze

Na odpowiedź dziennikarza "GW" nie przyszło nam długo czekać. "Możemy się różnić z panią prezydentową Agatą Dudą co do właściwości kwiatu paproci. Rzeczywiście są opinie, że kwiat paproci po prostu nie istnieje. Natomiast czuję się bardzo zaskoczony stwierdzeniem, że pani Agata Duda nie udzieli mi wywiadu", czytamy w tekście Pawła Wrońskiego opublikowanym na stronie internetowej dziennika.

I dalej: "Oświadczam, że nigdy o wywiad z pierwszą damą się nie ubiegałem. I przyznam, nie przyszło mi to do głowy. Pozostaję jednak w nieustannej nadziei, że pani Agata Duda zacznie rozmawiać z jakimikolwiek dziennikarzami i będzie im miała coś ciekawego do powiedzenia". Nie zabrakło również małej szpileczki wbitej pierwszej damie. "W każdym razie serdecznie dziękuję, że jest moją uważną czytelniczką".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duże ognisko koronawirusa na Mazowszu. Prawie 300 osób trafiło na kwarantannę
  2. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Kolosalne rozczarowanie na Warmii i Mazurach po wyborach. Liczby mówią wszystko

Źródło: wyborcza.pl