Agata Duda na wiecu Andrzeja Dudy. TVP Info/ screenŹródło: TVP Info/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Lipca 2020

Agata Duda weszła na mównicę i uderzyła w media, nie kryła złości. "Zacznijcie szanować mój wybór"

Agata Duda niespodziewanie wystąpiła na wiecu swojego męża. Pierwsza dama skomentowała wszystkie doniesienia na swój temat. W ostrych słowach odniosła się do działań niektórych dziennikarzy. Deklaruje, że od 5 lat prowadziła milczący protest.

- Kochany Andrzejku, serdecznie ci gratuluje, ale chciałam przede wszystkim podziękować ci za te niezwykłe 5 lat. One były nie zwykłe, nie powiem, że były łatwe, bo łatwe nie były, również dla mnie. Zawsze mogłam liczyć na twoje wsparcie i twoją miłość. Szanowni państwo, bardzo serdecznie gratuluje panu Rafałowi i Małgorzacie. Niezależnie od tego, jaki będzie wynik. My go uszanujemy - deklarowała Agata Duda na wiecu wyborczym swojego męża.

Został okropnie potraktowany w komisji wyborczej. Został okropnie potraktowany w komisji wyborczej. "Mamy za mało ludzi"Czytaj dalej

Agada Duda wreszcie przerwała milczenie. Jej słów nie spodziewali się nawet zwolennicy Andrzeja Dudy

Pierwsza dama zaprosiła swoich politycznych konkurentów do Pałacu Prezydenckiego. Wspólnie z Andrzejem Dudą chcą podać sobie dłoń z Rafałem i Małgorzatą Trzaskowskimi. Gest pokoju ma zakończyć trwającą od miesięcy kampanię wyborczą.

- Mam taki apel, ponieważ tutaj jest bardzo dużo mediów. Myślę, że to jest ten moment, kiedy należy powiedzieć, dlaczego tak jak państwo twierdzili się nie wypowiadałam. Uchylę rąbka tajemnicy. Drogie media, drodzy dziennikarze. Mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się. Zapomnieliście tylko powiedzieć, że nie wypowiadam się do mediów. Przez ostatnie 5 lat rozmawiałam z rodakami na każdym ze spotkań - grzmiała Agata Duda. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Ceny ropy znowu zaczęły spadać. OPEC zastanawia się nad taktyką

Agata Duda w ostrych słowach skrytykowała niektórych dziennikarzy. - Chciałabym, żebyście również wy szanowali Polaków i polityków. Chciałabym, żebyście szanowali mój wybór. Dużo mówicie o tolerancji, ale pozbawiacie mnie prawa do wyboru. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów to był to mój własny wybór. A dlaczego nie chciałam się wypowiadać do mediów? To był mój milczący sprzeciw wobec manipulacji i dezinformacji - tłumaczy pierwsza dama na wiecu Andrzeja Dudy. Nie daje na to zgody - wskazuje żona Dudy. 

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z relacji TVP z 12 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr trafił do szpitala. Stan aktora nagle się pogorszył. Co się stało?
  2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię