Agata Duda
Źródło: SplashNews.com/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Marca 2020

Agata Duda znalazla się w trudnej sytuacji. Współpracownica ujawnia kulisy

Agata Duda ma prawo do wyboru sposobu, w jaki pełni rolę Pierwszej Damy, twierdzi europosłanka PiS Joanna Kopcińska. Dodała, że małżonka prezydenta swoją rolę wypełnia godnie i czyni wiele dobra, choć nie zawsze jest to widoczne na pierwszy rzut oka.

Zdaniem europosłanki "wybieramy prezydenta, a nie pierwszą damę". W rozmowie z Robertem Felusiem z Wirtualnej Polski Kopcińska powiedziała, że "Pierwsza Dama sama określa, jaką rolę chce pełnić".

Dodała, że w jej opinii Pierwsza Dama godnie wypełnia swoją rolę. "Czyni wiele dobra, często bez kamer, bez reflektorów. Należy to uszanować", zaznaczyła Kopcińska.

Nie tylko Kurski ma zostać odwołany. Znamy potencjalnych następcówNie tylko Kurski ma zostać odwołany. Znamy potencjalnych następcówCzytaj dalej

Agata Duda odpowiada większości Polaków?

Kopcińska posunęła się do stwierdzenia, że model pełnionej funkcji prezentowany przez małżonkę Andrzeja Dudy "odpowiada większości Polaków".

Prowadzący program "Newsroom" Robert Feluś starał się wypytać europosłankę, czy nie uważa, że Pierwsza Dama powinna być nieco bardziej zaangażowana. Dociekał, czy na prywatnej, towarzyskiej kawie Kopcińska powiedziałaby: "Agata, warto, żebyś zabrała głos".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ujawniamy największą tajemnicę Tadeusza Rydzyka. Prawda o rodzinie jest zupełnie inna
2. Koronawirus w Warszawie. Zamknięte szkoły, uczelnie, kina teatry. Jak będzie wyglądała komunikacja miejska?

Oddzwonił na numer i zebrał wszystkie potrzebne informacje. Miał ograniczone pole działania, ponieważ poszkodowana znajdowała się paręset kilometrów od niego.

Joanna Kopcińska odpowiedziała jednak wymijająco, odnosząc się do niezwykle aktywnej małżonki kandydata PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, który, jak zaznaczyła, "wraz z Bronisławem Komorowskim podniósł wiek emerytalny".

"Ważne, żeby Polacy wybierali polityków sprawdzonych", przekazała na koniec. "W przypadku Kosiniaka Kamysza jak było, to wiemy".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski trener z podejrzeniem koronawirusa. 50 młodych piłkarzy podda się kwarantannie
  2. Zmiana dla 850 tys. Polaków. 500 plus z nowym progiem dochodowym
  3. Duda oburzony niskimi zarobkami wiceministrów. "To po prostu śmieszne"
  4. Powstała katolicka odpowiedź na Netflixa. Zainwestujecie w pakiet?
  5. „Zwycięzca moralny, postąpił honorowo”. Emocjonalny wpis posła PiS o Kurskim, absurdalne?
  6. Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin

Źródło: WP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News