Agata Duda wystosowała list do wszystkich polskich dzieci.. (zdj.il.) Zuma / SplashNews.com/East NewsŹródło: (zdj.il.) Zuma / SplashNews.com/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Czerwca 2020

Nagranie z Agatą Dudą trafiło do sieci. Zaskakujący zwrot akcji z udziałem prezydenta

Agata Duda postanowiła przekazać najlepsze życzenia wszystkim polskim dzieciom z okazji obchodzonego przez nich święta. Garść ciepłych słów oraz zapewnień okraszono nawet przyklejonym u góry kartki serduszkiem. Wiadomość od pierwszej damy dość niespodziewanie doczekała się również wyjątkowego Postscriptum.

"Dzień Dziecka to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku", przekazała w opublikowanym na Twitterze nagraniu pierwsza dama, zapewniając, że jej myśli są dziś szczególnie blisko najmłodszych obywateli. Agata Duda wskazała, że zdaje sobie sprawę, iż epidemia okazała się wyjątkowa trudna dla dzieci, jako że musiały zrezygnować z wielu przyjemności oraz zajęć, do których były one przyzwyczajone.

Zadziwiające sceny na Jasnej Górze. Biskup się nie hamował, grzmiał z ambony na policjęZadziwiające sceny na Jasnej Górze. Biskup się nie hamował, grzmiał z ambony na policjęCzytaj dalej

Agata Duda: "Nie traćcie zapału"

"Nie traćcie jednak zapału do nauki i chęci rozwijania swoich zainteresowań", apelowała prezydencka małżonka w skreślonych specjalnie dla dzieci słowach. Następnie przyszła kolej na kilka linijek życzeń przekazanych przez Agatę Dudę najmłodszym.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Andrzej Duda u o. Rydzyka w Radiu Maryja i Telewizji Trwam. Padły skandaliczne słowa, których nikt się nie spodziewał
2. Dobry SUV nie musi kosztować cię krocie. Wystarczy 30 tys. zł i pogromca wszelkich szos może być twój

Na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu widzimy piszącą list do polskich dzieci uśmiechniętą pierwszą damę. Dość niespodziewanie w materiale pojawił się jednak również Andrzej Duda, dołączając kilka zdań zawartych w Postscriptum.

"Każde spotkanie z wami, moi mali rodacy, wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Z dumą patrzę na was podczas moich wizyt w kraju i na świecie, gdy trzymacie w rękach biało-czerwone flagi", zapewnił ubiegający się o reelekcję prezydent.

Wspomniane powyżej nagranie odnaleźć można pod tym linkiem.

Życzenia pary prezydenckiej z okazji Dnia Dziecka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwy przełom w badaniach nad koronawirusem. Eksperci odkryli ważną zależność
  2. Rewolucja w McDonald's. Popularne burgery w nowym wydaniu. Co się zmieniło?
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. 10 osób zginęło, wprowadzono pilny stan wyjątkowy. Amanda uderzyła, tragiczna wiadomość ze świata

Źródło: twitter/W Pałacu Prezydenckim

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News