Matka zabójcy Pawła Adamowicza udzieliła szczerego wywiadu. "Mój syn jest chorym człowiekiem". facebook.com/Pawel.AdamowiczŹródło: facebook.com/Pawel.Adamowicz
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Listopada 2019

Matka mordercy Adamowicza przerwała milczenie. Jej słowa rozdzierają serce i dają do myślenia

Paweł Adamowicz został zamordowany podczas finału WOŚP 2019 w Gdańsku. W pewnym momencie, w trakcie symbolicznego światełka do nieba, na scenę wtargnął tajemniczy, młody mężczyzna z nożem w ręku. Był bardzo pobudzony i agresywny. Doszło do tragedii. Po prawie roku od styczniowych wydarzeń, matka zabójcy postanowiła udzielić pierwszego telewizyjnego wywiadu.

W środę "Fakty" TVN wywemitowały wywiad z Panią Jolantą W. - matką mordercy prezydenta Pawła Adamowicza z Gdańska. Wywiad przeprowadził Jan Błaszkowski. Wstrząsające słowa kobiety rozdzierają serce i dają do myślenia.

Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalająDecyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalająCzytaj dalej

Matka mordercy Adamowicza: "Mój syn jest chorym człowiekiem"

Kobieta podkreśla, że przez kilka miesięcy od zamachu z jej synem nie było kontaktu. Zamknął się w sobie na długi czas. Mężczyzna w końcu się odezwał i podobno zachowywał się, jakby nie był do końca świadomy tego, co się stało.

- Mnie się zapytał, mnie jedynej, której ufał najbardziej. Zapytał się: "czy to prawda? Mamo, czy ja naprawdę kogoś zamordowałem?" Powiedziałam: "tak, Stefan". "A kogo, mamo?" - i mu powiedziałam kogo. Wtedy on strasznie się rozpłakał - powiedziała matka Stefana W. w rozmowie z "Faktami" TVN24.

- Ja jako matka tak uważam, że niestety mój syn jest chorym człowiekiem, więc absolutnie nie był to mord polityczny - dodała matka Stefana W.

Kobieta twierdzi, że wcześniej ostrzegała służby przed zamiarami syna.

ZOBACZ TAKŻE:

1. TVN żegna redaktora naczelnego. Przewrót na samym szczycie

2. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze

3. Zrozpaczona właścicielka szuka swojego pupila. Wyznaczyła bardzo wysoką nagrodę

4. Powstanie film o Jarosławie Jakimowiczu? Nowa gwiazda TVP ujawnia

5. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie

6. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News