Adam Słodowy. https://www.youtube.com/watch?v=itSGhnvF-TkŹródło: https://www.youtube.com/watch?v=itSGhnvF-Tk
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 28 Grudnia 2019

Żona Adama Słodowego czekała miesiąc na jego pogrzeb. Dlaczego?

Adam Słodowy zmarł 10 grudnia. Okres świąt był wobec tego wyjątkowo trudny dla rodziny zmarłego. Rzecz jasna, sytuacja jest szczególnie bolesna dla żony prowadzącego popularny program "Zrób to sam" – Bożeny Słodowy. Niestety, najtrudniejsze być może jednak dopiero przed nią. Mężczyzna wciąż nie został jeszcze bowiem pochowany.

Pani Bożena niestety musiała zaczekać z pogrzebem. Według Super Expressu ostatnie pożegnanie Adama Słodowego odbędzie się 17 stycznia na warszawskich Starych Powązkach. Żona zmarłego była zmuszona wstrzymywać pochówek ze względu na synów. Jeden z nich mieszka bowiem w Australii, drugi zaś przebywa na stałe w Stanach Zjednoczonych. Zakupienie biletów lotniczych w okresie przedświątecznym graniczy z cudem.

Tygodnik dotarł do informacji o chorobie córki Dereszowskiej. Jej stan się pogarszaTygodnik dotarł do informacji o chorobie córki Dereszowskiej. Jej stan się pogarszaCzytaj dalej

Adam Słodowy zmarł w wieku 96 lat

Adam Słodowy był znany przed wszystkim jako twórca i prowadzący programu "Zrób to sam". Przez lata swoją pasję przekazywał najmłodszym – nie tylko poprzez popularyzujący majsterkowanie program, ale również przez liczne książki. Widzowie do dziś wspominają go jako człowieka pełnego pasji i ciepła.

Mężczyzna zmarł nieomal przed samymi świętami. Jak donosi se.pl, pani Bożena Słodowy na szczęście nie była zmuszona spędzić ich w samotności. Zdaniem dziennika mogła liczyć na wsparcie przyjaciół.

Adam Słodowy odszedł, przeżywszy 96 lat. Osierocił dwóch wspomnianych wyżej synów.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych

3. Kaczyński przy Pani Basi powiedział okrutny żart. Współpracownik prezesa zdradził jego treść

4. Jan Paweł II otrzymał pieniądze od księdza pedofila? Sensacyjne doniesienia "Washington Post"

5. Lepiej usuń te aplikacje ze swojego telefonu. Po niepokojącym raporcie dot. złośliwego oprogramowania, Google Play pozbyło się już 40

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News