Adam Małysz. Wikimedia Commons | Tadeusz MieczyńskiŹródło: Wikimedia Commons | Tadeusz Mieczyński
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 22 Lipca 2020

Adam Małysz szczerze o swojej chorobie. Apeluje do innych

Adam Małysz dołącza do sławnych osób, które po przejściu zarażenia koronawirusem apelują do wszystkich o to, by nie lekceważyli ryzyka, jakie niesie za sobą ten patogen. Znany skoczek przeszedł zakażenie bardzo łagodnie i dziś jest już zdrowy.

Dzięki przezwyciężeniu zakażenia Adam Małysz może dziś cieszyć się spokojnymi wakacjami z rodziną. Jakiś czas temu oficjalnie poinformował, że jest już wolny od SARS-CoV-2.

Polski szpital zaserwował kobiecie okropną kolację po dwóch udarach. Pozostaje tylko załamać ręcePolski szpital zaserwował kobiecie okropną kolację po dwóch udarach. Pozostaje tylko załamać ręceCzytaj dalej

Adam Małysz ostrzega przed SARS-CoV-2

Skoczek poinformował o swoim zakażeniu dokładnie miesiąc temu: 22 czerwca - Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. - pisał wtedy w mediach społecznościowych. Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.- dodał.

Dzień Dobry TVN żegna długoletniego prowadzącego. Szykuje się wielki debiutDzień Dobry TVN żegna długoletniego prowadzącego. Szykuje się wielki debiutCzytaj dalej

Dziś przyznaje, że zupełnie nie spodziewał się, że to tak niebezpieczna choroba. - Mam wśród swoich znajomych takich, którzy ciężko przechodzili koronawirusa - stwierdził w rozmowie z dziennikiem Fakt. Wielokrotny zdobywca Pucharu Świata w Skokach Narciarskich przeszedł swoje zakażenie łagodnie - Wcześniej w mojej głowie kłębiły się różne myśli dotyczące koronawirusa. Czy on jest w ogóle, czy go nie ma? Teraz wiem, że jest. Dwukrotnie zostałem pozytywnie zdiagnozowany i nie ma co z tym dyskutować - zaznacza skoczek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył „po drugiej stronie”
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Nie musisz pędzić 100 km/h, żeby fotoradar zrobił ci zdjęcie. Teraz wystarczy o wiele mniej, żeby dostać mandat

Na szczęście, Adam Małysz nie zaraził koronawirusem żadnego ze skoczków polskiej kadry, którzy aktualnie przygotowują się do startu letniego Grand Prix w skokach narciarskich, które ma rozpocząć się 22 sierpnia na skoczni w Wiśle. Cykl zawodów potrwa do 3 października i zakończy się w niemieckim Klingenthal.

Źródło: Radio Zet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne jest szkodliwe? Eksperci są zgodni
  2. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  3. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  4. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  5. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii