Abp Marek Jędraszewski wygłosił kazanie w intencji Marii i Lecha Kaczyńskich. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Czerwca 2020

Abp Marek Jędraszewski znów głosi skandaliczne zachowania. Teraz łączy 4-letnie dzieci z bardzo niestosowną rzeczą, niesmaczne

Abp Marek Jędraszewski poprowadził mszę w intencji Marii i Lecha Kaczyńskich. Podczas uroczystości religijnych na Wawelu, hierarcha odniósł się do bieżących wydarzeń politycznych. Jego zdaniem, małym dzieciom grozi niebezpieczeństwo. Wszystko za sprawą tajemniczego "bożka seksu".

Przypomnijmy, że Marek Jędraszewski jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci Kościoła katolickiego w Polsce. To właśnie on wygłaszał tezy o "tęczowej zarazie". Konserwatywny duchowny postanowił ponownie zaskoczyć opinię publiczną. Wykorzystał nabożeństwo na Wawelu, aby opowiedzieć o zagrożeniach, z jakimi jego zdaniem mierzą się małe dzieci. Metropolita krakowski uważa, że osoby niewierzące próbują wymuszać na nich hołd wobec "bożka seksu".

Białystok. Trwa dramatyczna akcja ratownicza. Zatrważające szczegóły, liczy się każda minutaBiałystok. Trwa dramatyczna akcja ratownicza. Zatrważające szczegóły, liczy się każda minutaCzytaj dalej

Abp Marek Jędraszewski ostrzega przed "bożkiem seksu"

- Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową, ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, Ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartej na wierze w Boga Ojca, i która wszystko pragnie budować na bożku seksie - grzmiał z ambony Abp Marek Jędraszewski. RMF FM podaje, że zdaniem kapłana polska świadomość i tradycja są poważnie zagrożone. Twierdzi, że odpowiedzialne są za to czyny "wyrastające z marksistowskich korzeni".

- Polska świadomość i tożsamość, budowane na chrześcijańskiej tradycji, są obecnie na nowo, w inny już sposób, ale wyrastający z tych samych marksistowskich korzeni, zagrożone. [...] Temu bożkowi (seksu - przyp. red.) mają oddawać hołd już 4-letnie dzieci odpowiednio instruowane w przedszkolach i uczone tam masturbacji i samozadowolenia cielesnego - wyjaśniał duchowny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uwaga, można zapłacić astronomiczne kary. Mieszkańcy Śląska już tego doświadczyli, dotyczy każdego
2. Jest oficjalna decyzja, znoszą limit. Już od lipca w Polsce

Abp Marek Jędraszewski porównał obecne wydarzenia do starożytnych tradycji. - Niegdyś w starożytności przeprowadzano dzieci przez ogień. Pod tym eufemistycznym stwierdzeniem kryło się potępiane przez proroków Starego Testamentu składanie dzieci w ofierze bożkowi Molochowi. Dzisiaj usiłuje się przeprowadzać dzieci przez seks i zabijać w nich niewinność dziecięcego wieku - twierdził metropolita.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogłoszono upadłość wielkiego polskiego zakładu mięsnego. Właściciel nadal ścigany listem gończym
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Susza powoduje absurdalne ceny truskawek. W kilku regionach Polski sytuacja jest bardzo ciężka

Źródło: [Wirtualna Polska]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News