26-latka w ciąży znaleziona martwa przy torach.. PixabayŹródło: Pixabay
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Lutego 2020

Znaleziono ciało 26-latki w ciąży obok torów. Sprawę bada prokuratura

26-latka znaleziona martwa przy torach. Młoda kobieta była w ciąży. Sprawą zajęła się prokuratura, która będzie wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Jak dotąd ustaliła policja, kobieta miała liczne urazy, w tym głowy, brzucha i nóg.

O tragedii informuje portal infokonin.pl. Zwłoki 26-latki znaleziono w środę rano, niedaleko niestrzeżonego torowiska w Zaryniu pod Koninem (województwo wielkopolskie). Kobieta była w ciąży. Ciało zostało znalezione w rowie, niedaleko stał samochód z otwartymi drzwiami od strony kierowcy i włączonym silnikiem.

Nastolatki z Ostródy zaatakowały starszego kolegę. Nagranie wyciekło do sieciNastolatki z Ostródy zaatakowały starszego kolegę. Nagranie wyciekło do sieciCzytaj dalej

26-latka znaleziona martwa w pobliżu torów. Kobieta była w ciąży. Sprawę bada prokuratura

"Zwłoki 26-letniej mieszkanki województwa kujawsko-pomorskiego zostały znalezione w środę rano, w pobliżu niestrzeżonego przejazdu kolejowego" - podaje infokonin.pl.

Kobieta była mieszkanką Piotrkowa Kujawskiego w woj. kujawsko-pomorskim.

26-latka była w ciąży - wynika ze ustaleń funkcjonariuszy.

- Gdy policjanci udali się na miejsce, zobaczyli zaparkowane nieopodal przejazdu auto z włączonym silnikiem i otwartymi drzwiami. Kilka metrów dalej, obok torowiska, leżały zwłoki kobiety - powiedział w rozmowie z portalem InfoKonin.pl Sebastian Wiśniewski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Jak podaje "Głos Wielkopolski" kobieta mogła zostać potrącona przez pociąg. Ciało zostało już zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji zwłok. Wyniki sekcji pozwolą na wskazanie dokładnych przyczyn śmierci 26-latki.

Sprawę obecnie bada prokuratura, zostało wszczęte śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów

2. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News