15-letnia Oliwia oskarżona o morderstwo
Źródło: facebook/Nie Wstydzę Się Jezusa
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 10 Listopada 2019

15-letnia Oliwia podejrzana o zabicie swojego 3-letniego brata. Fanatycy oskarżają... Halloween

Polska opinia publiczna od kilku dni żyje zbrodnią, do której doszło w Detmold. 46-letnia Agnieszka P., znalazła w domu zwłoki swojego 3-letniego syna. Dziecko zostało, najprawdopodobniej, zamordowane przez 15-letnią Oliwię, przyrodnią siostrę. Fanpage "Nie wstydzę się Jezusa" wpadł na kuriozalny motyw zbrodni.

Przypominamy, że nastolatka została zatrzymana w Lemgo w Nadrenii Północnej, 14 kilometrów od miejsca zbrodni. Jej poszukiwania trwały całą noc. Dziewczyna przyznała się przed sądem do zamordowania swojego młodszego brata, Niko, choć ma zaniki pamięci. Sekcja zwłok chłopca wykazała, iż został on dźgnięty nożem prawie 28 razy.

Prymas Polski skrytykował organizatorów Prymas Polski skrytykował organizatorów "Marszu Niepodległości". Musiało zabolećCzytaj dalej

Katolicki fanpage wini Halloween

Początkowo zakładaliśmy, że "Nie wstydzę się Jezusa", to fanpage prowadzony przez mało zabawnych trolli. Niestety, publikowany tam wpisy brane są na poważnie, również ten, łączący zbrodnię z Detmold z faktem, iż 15-letnia Oliwia brała udział w Halloween.

Fanpage opublikował jej wizerunek z zamazanymi oczami. Zachowujemy oryginalną pisownie.

- 15 letnia Oliwia K 6 listopada zamordowała swojego 3 letniego brata. Chłopczyk zostal zmasakrowany nożem 28 ran kłutych. Jak widać na zdjęciu Oliwia brała udział w Helloween... - czytamy pod postem.

- Niech to będzie ostrzeżenie dla rodziców którzy nie widzą problemu w obchodzeniu Halloween przez swoje dzieci, fascynacji przebieraniem się za trupy itp. Zamiast do kościoła to na imprezę satanistyczna a potem może być różnie z konsekwencjami jak np w tym przypadku - dodają administratorzy fanpage`a.

Screen z fanpage`a